Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych partnerów stanowi dla nas priorytet
Gwarantujemy, że zarówno wprowadzane przez nas rozwiązania jak i wiedza o partnerze pozyskana podczas wykonywania prac nie zostan ujawnione.

Czym się zajmujemy?

 • 1 Prowadzimy konsulting w zakresie certyfikacji ISO 27001.
  W ramach usługi przeprowadzamy audyt wewnętrzny i opracowujemy wytyczne odnośnie zmian w funkcjonującym systemie bezpieczeństwa informacji, koniecznych do jego certyfikacji. Współpracujemy ze zleceniodawcą podczas audytu certyfikacyjnego i wdrażaniu zaleceń pokontrolnych.
 • 2 Wykonujemy szereg analiz związanych z bezpieczeństwem informacji. Między innymi:
  analizę ryzyka, bezpieczeństwa systemów, powłamaniową jak również przeprowadzamy testy penetracyjne.
 • 3 Wykonujemy projekty systemów bezpieczeństa informacji.
  Systemy Bezpieczeństwa Informacji zgodne z normą ISO 27001 oraz Systemy Bezpieczeństwa Informacji i Instrukcje systemów Informatycznych służących do przetwarzania danych osobowych zgodne z wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 • 4 Wdrażamy rozwiązania związane z bezpieczeństwem informacji.
  Wdrażamy sprzętowe, programowe oraz organizacyjne elementy Systemów Bezpieczeństwa Informacji. Wykonujemy instalacje, konfiguracje oraz przeprowadzamy szkolenia.

W cyfrowym świecie zaufanie to za mało

“Nawet najwięksi producenci branży IT nie mogą się ustrzec przed rażącymi błędami wpływającymi niekorzystnie na bezpieczeństwo systemów informatycznych. Pracownicy przedsiębiorstw czy instytucji swoimi nieprzemyślanymi działaniami otwierają furtki do nieautoryzowanych działań. Nawet jeśli obecnie Wasz system jest bezpieczny to nie ma żadnych gwarancji, że będzie taki po instalacji kolejnego uaktualnienia czy zatrudnieniu lub zwolnieniu następnego pracownika. Dlatego też wdrażajmy Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, kontrolujmy sieć, oprogramowanie i procedury. ProwadĽmy działania mające na celu uświadomienie użytkownikom konsekwencji ich beztroski przy poruszaniu się w cyfrowym świecie. ”

dr inż. Przemysław Jatkiewicz
Właściciel